You are here: Home > Uncategorized > Poprad - tanie wczasy

Kijów - drogie wczasy

Odkryj piękno Ukrainy
—–
Pomimo tego, że Ukraina jest naszym największym sąsiadem, to jednak pod względem turystycznym kraj ów wciąż nie został jeszcze przez nas dostatecznie poznany – znacznie częściej wybieramy się na południe Europy, podczas gdy dosłownie za naszą granicą znajduje się kraj oferujący szereg ciekawych rzeczy. Jeżeli więc szukamy dla siebie rzeczywiście interesującego miejsca, to zdecydowanie powinniśmy nieco zainteresować się właśnie Ukrainą.
Do zdecydowanie najistotniejszych miast w tym kraju należy rzecz jasna położony w stosunkowo niewielkiej odległości od polskiej granicy Lwów, który przez całe wieki należał do naszego kraju – z tego też powodu aktualnie znajdziemy w nim całe mnóstwo pozostałości po polskiej kulturze. Ukraina jest jednak na tyle dużym krajem, że warto pojechać nieco dalej na wschód, bowiem również i tam możemy znaleźć coś ciekawego. Fantastycznym przykładem jest chociażby Kijów, który w chwili obecnej z całą pewnością zalicza się do absolutnie najpiękniejszych stolic w całej Europie.
Wybierając się na Ukrainę możemy zobaczyć tak mnóstwo ciekawych atrakcji, że w czasie jednej wycieczki raczej nie zdołamy poznać jej w całości. Równocześnie jednak warto bliżej się nią zainteresować, chociażby dlatego, że w zachodniej jej części znajdziemy wiele śladów polskiej kultury, zatem będzie to dla nas doskonała lekcja historii.
—–
http://www.marzycielski24hat.eu - Serwis biznesowy
http://www.zgodny24hat.eu - Blog
http://www.twardy24hat.eu - Serwis internetowy
http://www.tepy24hat.eu - Dobry katalog serwisów firmowych
http://www.ufny24hat.eu - Ciekawy katalog stron rozrywkowych

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.