You are here: Home > Uncategorized > Bank mBank - przydatne kredyty hipoteczne

Najbardziej znana marka kosmetyków aptecznych

Z pewnością każda kobieta, za najlepiej znaną firmą sprzedającą kosmetyki tylko w aptekach, wskaże Vichy. Rzeczywiście, jest to pierwszy producent dermokosmetyków, który wdrożył taki tryb dystrybucji na swoje towary w naszym kraju. Później pojawiły się inne (a teraz jest ich całe mnóstwo), ale przez długi czas Vichy królowało w aptekach bez konkurencji. Przez te wszystkie lata dobrej prosperity fachowcy Vichy zdołali wdrożyć dużo innowacji i unikalnych rozwiązań, dających na tym rynku zdecydowaną przewagę. Mamy całe specjalistyczne linie, odpowiadające na precyzyjne potrzeby wszelkich rodzajów cery - Aqualia Thermal kosmetyki dla cery suchej, Liftactiv Retinol HA intensywna kuracja przeciwzmarszczkowa, Capital Soleil ochrona przeciwsłoneczna, Aqua Destock na cellulit i najbardziej chyba teraz rozpoznawalna – kuracja przeciw wypadaniu włosów Dercos Aminexil Pro https://lekosfera.pl/manufacturers/vichy-194. Także i mężczyźni mają swoją osobną serię kosmetyków Vichy: Homme. Wyróżnia się ona od razu całkowicie innym projektem opakowań, ale przede wszystkim ich treścią, która jest dostosowana do męskich potrzeb.

Jednak jedną z bardziej popularnych serii Vichy są kosmetyki typu makeup dla pań, czyli Dermablend https://lekosfera.pl/manufacturers/vichy-194/3 oraz Professional. Bardzo duże uznanie uznanie klientek zyskał podkład korygujący Dermablend oraz podkład w sztyfcie, chwalony za idealne właściwości kryjące bez efektu maski (najczęstsze recenzje pojawiające się w internecie dotyczące tych kosmetyków, to „bardzo dobrze kryje”, „bardzo wydajny”, „wspaniała konsystencja” itp. Są też specjalistyczne produkty Dermablend pod oczy, które mają znacznie łagodniejsze działanie, odpowiedniedla cienkiej cery właśnie pod oczami.

Vichy do dnia dzisiejszego prowadzi w aptekach multum eventów promocyjnych, konsultacji, akcji rozdawania darmowych próbek. Można je znaleźć także w aptekach internetowych, choćby https://lekosfera.pl.

Tagi: apteka internetowa, krem pod oczy, fluid korygujący

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.