You are here: Home > Uncategorized > Austria - dobre wakacje

Podróżowanie po Czechach

Podróżowanie samochodem po Polsce
—–
Chociaż ceny na stacjach benzynowych nie są za bardzo niskie, a do tego polskie drogi ciągle nie należą do generalnie bardzo dobrych, to nie jest powiedziane, że zwiedzanie naszego kraju za pomocą auta jest kiepskim pomysłem. W końcu można wymienić dużo pięknych miast oraz miasteczek czy tysiące zabytków, atrakcji turystycznych…

Jeśli w grę wchodzi samochodowe zwiedzanie Polski, początkowo warto ustalić trasę. Zakładając, iż wyruszamy z Warszawy, warto na początek zajechać na Mazury. Trzeba otwarcie napisać, że powiedzmy dwa dni w Ostródzie to prawdziwym strzał w dziesiątkę.

Mazury są fantastyczne, lecz trzeba wyruszyć dalej - a może Jastarnia? Generalnie jedyną wadą polskiego morza jest to, iż jest stosunkowo zimne. Jednak to chyba jedyna wada. Przecież nadbałtyckie plaże są przepiękne. Co później? Warto pojechać do Gdańska, bo to jedno z najładniejszych miast w kraju. Kilka godzin autem od Gdańska mieści się niemniej piękne miasto, mianowicie Toruń. Potem warto kierować się na południe - dwa dni w Krakowie to minimum. Nawet takie osoby, które już zwiedzały Kraków, powinny jak najbardziej powtórzyć zwiedzanie. Z Krakowa warto pojechać chociażby do Zakopanego, czyli stolicy Tatr… To przykładowy plan podróży po Polsce; pewne jest jedno - warto odkrywać Polskę.
—–
http://www.uroda24.org.pl - Wygląd
http://www.dcfm.pl/ - Mieszkanie
http://www.rosja24h.eu/ - Rosja
http://www.schoool.eu/ - Szkoła
http://www.kuba24h.eu/ - Portal turystyczny

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.