You are here: Home > Uncategorized > Czy aby na pewno warto pójść do policji?

Polska

Małopolskie - jedno z najatrakcyjniejszych województw w Polsce
—–
W zasadzie to cała Polska jest atrakcyjnym terenem, a więc każde województwo oferuje wiele atrakcji turystycznych. Np. województwo podlaskie to piękny Augustów czy Białowieża, pomorskie to Sopot, a lubelskie to Kazimierz nad Wisłą…

Jednak to przecież Małopolska jest takim województwem, gdzie jest zlokalizowany Kraków - według bardzo wielu Polaków, ale także zagranicznych turystów, jedno z najładniejszych miast na świecie. Wydaje się zatem, że jeśli chciałbyś poznać z bliska Małopolskę, powinieneś jak najbardziej zacząć jej odkrywanie od Krakowa. Naturalnie Kraków bądź Zakopane to świetne miejsca, lecz trudno wyobrazić sobie Polaka, który nie zna owych miast. A przecież województwo małopolskie to nie tylko Kraków i Zakopane, ew. kopalnia w Wieliczce. To także Tarnów, który jest bez cienia wątpliwości pięknym miastem. Często ludzie, którzy przyjechali do Tarnowa, nagle dostrzegają to, iż tak naprawdę niewielu z nas zdaje sobie sprawę, że Tarnów ma aż tyle do zaoferowania. Interesującym miastem jest także chociażby Chrzanów.

Jak zatem widać, Małopolska to szalenie ładny region. Wydaje się, że wielkim błędem jest to, aby Małopolskę kojarzyć wyłącznie z tymi najpopularniejszymi miejscami. Nie pozostaje w takim razie raczej nic innego jak najzwyczajniej w świecie wsiąść w auto bądź pociąg i zacząć poznawanie Małopolski! To może być świetna przygoda.
—–
http://www.ekonomia24h.org.pl/ - Serwis
http://www.ekonomia24h.info.pl/ - Portal gospodarczy
http://www.moda24h.info.pl/ - Moda
http://www.biznes24h.org.pl/ - Blog internetowy
http://www.multimedia24h.net.pl/ - Laptopy

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.