You are here: Home > Uncategorized > Austria - dobre wakacje

Wszystko to co ja - O.N.A: Hard Rock

Legendy polskiej muzyki
—–
Miłośnicy ogólnie pojętej muzyki rockowej niewątpliwie zgodzą się co do tego, że polska muzyka jest pod tym względem naprawdę doskonale rozwinięta. Naturalnie, nie możemy co prawda poszczycić się tak znaczną liczbą międzynarodowych gwiazd jak kraje takie jak na przykład Wielka Brytania, ale jednocześnie każdy może tutaj znaleźć coś rzeczywiście ciekawego. Zdecydowanie warto w takim razie poznać wszystko, co polska muzyka rockowa może nam obecnie zaoferować.
Zdecydowanie największą popularnością cieszą się obecnie starsze grupy, w dzisiejszych czasach mogące szczycić się już mianem prawdziwych legend polskiej muzyki rockowej. Doskonałym przykładem jest tutaj przede wszystkim znana grupa O.N.A., która w czasie swej wieloletniej działalności napisała szereg znanych przebojów i udało się jej zyskać ogromne rzesze fanów w Polsce.
Zespół został rozwiązany w roku 2003, natomiast jego członkowie zajęli się kolejnymi projektami – na przykład, charyzmatyczna wokalistka| utworzyła grupę zwaną po prostu Chylińska, z którą również udało jej się odnieść niemały sukces. Jeśli więc planujemy odkryć polską muzykę rockową to na pewno powinniśmy zainteresować się takimi właśnie zespołami już na samym początku, bo zaliczają się one do tych zdecydowanie najistotniejszych.
—–
http://www.japonia24h.eu - Tokio
http://www.hiszpania24h.eu - Urlop
http://www.chiny24h.eu - Chiny
http://www.wlochy24h.eu - Blog o turystyce
http://www.francja24h.eu - Witryna o turystyce

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.